Volege Volvo Servisi - Ana Sayfa

Clean Max Power volvo bursa şubesi

USTAYA SORUN

HAKKIMIZDA

HİZMETLERİMİZ

PERİYODİK BAKIMLAR

SERTİFİKALARIMIZ

YOL YARDIM

YEDEK PARÇA

İLETİŞİM

 

CLEANMAXPOWER

Volege volvo servisinde Cleanmax Power partikül filtre temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Partikül filtre konusu Volege volvo izmir servisindeki dizel araçların Partikül filtrelerinin tıkanması ile sorunun nasıl çözebileceği noktasında yaptığımız araştırmalar neticesinde, Yurt dışından teminini sağladığımız CleanMax Power Partikül Filtre ve Katalizör temizleme ürünü araçlarımızdaki bu sorunu çözmemize olanak sağlamıştır. Uzun testler sonucu olumlu sonuçlar farklı araçlarda da sağlandıktan sonra ürün 2013 yılında ticarileştirilmiştir. Araştırmalarımız partikül filtreyi yerinden sökmeden bu sorunun çözümünde her ne kadar farklı firma ürünleri olsa da temizleme işinde kesin çözüm elde edilemediği gözlemlenmiştir.

Neden olarak; Türkiye deki yakıt kalitesi, araç kullanım tecrübesizliği ve yoğun trafikte dur kalklardan meydana geldiği gözlemlenmiştir. Bu sorunlar neticesinde Türkiye de kullanılan araçların Partikül Filtre tıkanıklıklığı çözümü kesinlikle filtrenin araçtan sökülerek CleanMax Power ile %100 temizliğinin yapılabileceğidir. CleanMax Power ürünü bazik bir ürün olup, sadece filtrenin yüzeyindeki kurum ve zehirli gazların katı atıklarını temizleyerek Partikül Filtre yapısına kesinlikle zarar vermemektedir. Kısacası ürün çözücü özelliğe sahip olup yıpratıcı özelliğe sahip değildir. Bu nedenle Firmamız Partikül Filtrenin yapısının bozulmayacağına garanti vermektedir.

Ürünümüz iki türlü Partikül Filtre temizleme olanağı sunmaktadır. Birincisi Manuel temizleme ikincisi ve önerdiğimiz Patenti firmamıza ait olan CleanMax Power temizleme makinasıdır. Her iki yöntem içinde sitemizde kullanım şekli olan videolarımızı izleyebilirsiniz. Firmamız sağlıklı ve garantili bir temizleme yöntemi olarak makine ile temizlemeyi önermektedir.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve müşterilerimizden sürekli olumlu geri dönüşler alıyoruz. Aynı zamanda sürekli yeni bilgi akışını sağlayarak müşterilerimizi destekliyoruz. Temiz bir çevre ve araçlarınızın uzun ömürlü olabilmesi için Partikül Filtrelerinizi özellikle Dizel araçlarda 50.000 km.de bir düzenli olarak temizletmeniz kesinlikle önerilmektedir.
CleanMax Power Kullanma talimatı


Clean Max Power su bazlı bir üründür,90 santigrat derece ve üstünde sıcaklıkta çalışır.
1-Katalizörün alabileceği miktarda su ısıtılır.
2-Sıcak suyun içerisine Katalizör büyüklüğüne göre belirlenen Cleanmax Power katılarak karıştırılmak sureti ile eritilir.
3-Katalizörün bir tarafı su karçırmayacak şekilde Dumanın çıkış tarafını tıkayarak, diğer taraftan Cleanmax Power karıştırılmış sıcak su ağır ağır konulur.
4-Katalizör bir pürmüz vasıtası ile yaklaşık 15 dakika (içindeki su kaynayıncaya)kadar ısıtılmalıdır.
5-Isıtma işleminden sonra maxsimum 30 dakika bekletmeye bırakılır.
6-Bu 30 dakikalık süre zarfında minimum 3 kere katalizörü vibrasyon benzeri çalkalama yapılmalıdır.
7-Bu süre sonunda katalizör dıştan başlamak sureti ile soğutularak içi boşaltılıp, en az 4 kere durulanmalıdır (Kurum ve benzeri pis su bitinceye, duru su gelene kadar).
8-Katalizörün içinde sıvı kalmayacak şekilde süzdürülmeli, kalan küçük miktarda ki su nedeni ile montajdan sonra araç çalıştırıldığında çok kısa bir süre beyaz duman atabilir endişe edilmemelidir.
9-Araç göstergesinde oksijen sensörü arıza lambası yanmış ise işlem sonrasında kendiliğinden sönecektir. Aksi durum halinde bir servise giderek söndürülmesi sağlanmalıdır.

CLEANMAXPOWER
Partikül Temizleme Makinası
CLEANMAXPOWER
Partikül Temizleme Makinası
Volege Volvo Servisi

Tüm hakları Volege Servisi’ne aittir. İçeriğin izinsiz kullanılması yasaktır.